پس از قبولی چهار تن از تکواندوکاران لارستانی در آزمون ارتقای کمربند قرمز به مشکی دان یک و دان 2 به 3 کشوری که توسط کمیته آزمون فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، مراسم اهدای کمربند برگزار شد.

دوشنبه شب، خانه تکواندو لار میزبان طیبی، رئیس محترم اداره ورزش و جوانان لارستان، استاد سلمانپور، رئیس سابق هیئت تکواندو و جانشین سپاه ناحیه لارستان، استاد اسدی، رئیس محترم هیئت تکواندو لارستان، استاد مظفری، مربی و داور لیگ کشوری و شماری از پیشکسوتان جامعه تکواندو لارستان بودند که راس ساعت 22:15 با تلاوت قرآن توسط یکی از نونهال تکواندوکار مراسم آغاز گردید.

در ابتدای برنامه استاد مظفری با بیان خیر مقدم و خوش آمد، مراسم را با خلاصه ای از چگونگی فرآیند آزمون‌ها که شامل 6 مرحله می‌شد شروع کردند؛ سپس استاد سلمانپور با اشاره به پیشرفت چشمگیر تکواندو لارستان بعد از سال 90 به ارائه تاریخچه ای کوتاه از تکواندو لارستان پرداختند و در ادامه، طیبی با تقدیر و تشکر از هیئت تکواندو، با تغییر نگرش ورزش لارستان و برنامه ریزی‌های اداره جهت 10 سال آینده، قول حمایت از همه ورزشکاران رشته ها را نوید دادند.

سپس استاد اسدی گزارش عملکرد هیئت تکواندو در سال 95، به خصوص وقایع مهم مرداد ماه را تشریح کردند و در ادامه طیبی به همراه سلمانپور، اسدی و مظفری، کمربندهای جدید را به قبول شدگان آزمون‌ها اهدا کردند. در خاتمه نیز، عکس یادبود گرفته شد.

گزارش تصویری مراسم

منبع : . |مراسم اهدای کمربند تکواندوکاران لارستانی برگزار شد
برچسب ها : تکواندو ,استاد ,مراسم ,هیئت ,لارستان ,رئیس ,هیئت تکواندو ,تکواندو لارستان ,لارستان، استاد ,رئیس محترم ,مراسم اهدای ,مراسم اهدای کمربند