این مطلب را استاد اسدی رئیس محترم هیئت تکواندو لارذستان بزرگ در بازدید از باشگاههای لار به روابط عمومی هیئت این نوید را داد که در مرداد ماه سال جاری وقایع مهمی جهت ارتقای تکواندو لارستان رخ خواهد داد و یکی آنکه در بحث ارتقای علمی و فنی تکواندوکاران : اعزام سه نفر از تکواندوکاران جهت آزمون ارتقای دان 2 به 3 که در کرمان توسط فدراسیون برگزار میشود و همچنین اعزام یکنفر به مسابقات انتخابی جوانان بزرگسالان که در شیراز برگزار میشود همچنین یکی داز اساتید بنام و مطرح لارستان در مسابقات انتخابی کشوری در شیراز داور وسط خواهد بود و دیگری از مربیان فعال تکواندو بانوان در مسابقات انتخابی نونهالان استانی که میزبانی شهرستان فسا برگزار میگردد در امر قضاوت این بازی ها نقش دارند.
]همچنین از اعزام تیم دانشجویی دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی لارستان جهت مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی اصفهان در تاریخ 20 تا 22 مرداد ماه برگزار خواهد شد خبر داد. 

ایشان قبلاً در اوایل سال 95 با اشاره به برنامه ریزی مدون هیئت تکواندو لارستان از سال 89 تا کنون و موفقیت های چشمگیردر عملکرد چند ساله افزودند ما امسال را سال " پرتاب" برای تکواندو لارستان بزرگ نامیده ایم تا پیشرفت همه جانبه داشته باشیم.

منبع : . |اعزام سه تن از تکواندوکاران به آزمون کرمان و دو تن جهت قضاوت در مسایقات انتخابی کشور
برچسب ها : لارستان ,تکواندو ,مسابقات ,اعزام ,انتخابی ,برگزار ,مسابقات انتخابی ,تکواندو لارستان ,هیئت تکواندو ,برگزار میشود